O nás

Naším cílem je dodávat krásné a hlavně kvalitní kojenecké a dětské oblečení za příznivé ceny.

Působíme na trhu již přes 10 let, do roku 2019 jsme se věnovali velkoobchodu, poté jsme se rozhodli rozšířit na retail, vznikl tak e-shop i značka Royal Babies. Co to pro naše zákazníky znamená? Díky velkoobchodu máme produkty přímo od výrobce. Nakupujte kvalitní kousky za rozumné ceny :)

Na našem e-shopu prodáváme převážně značku Royal Babies, v rámci spolupráce u nás najdete i značku jako Ocean Baby, Baby Gear, Baby Boxer a další.

Všechny produkty si fotíme sami. Chceme, aby fotografie produktu co nejvíce odpovídala reálnému produktu.

Všechny produkty uvedené na našem e-shopu máme skladem, jsme tak schopni zajistit zákazníkům co nejrychlejší dodání. Pokud je objednávka zadaná do 12 hodin (podělí-pátek), tuto objednávku odesíláme zpravidla ještě tentýž den, nejpozději expedujeme do dvou pracovních dnů.

Spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě, snažíme se vždy vyjít vstříc :)

Při opakovaném nákupu od stejného zákazníka posíláme dárečky nebo slevy jako poděkování. V případě zájmu se prosím registrujte, ať vám můžeme posílat dárečky, slevy a výhodné nabídky ❤️

Atesty

Dlouhodobě nabízíme kvalitní produkty za přijatelné ceny. Aby jsme mohli osobně dohlédnout na kvalitu, naše produkty, případně látky jsou testované přímo u nás v České republice a to v akreditovaných laboratořích.

Testy zadáváme přímo z naší firmy. Tyto přísné testy dokazují, že jsou produkty zdravotně nezávadné.

Materiály v akreditovaných laboratořích jsou jsou zkoušené podle Vyhlášky č. 84/2001 Sb. a Vyhlášky č. 521/2005 Sb. Ministerstva zdravotnictví o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do věku 3 let a podle Metodického doporučení SZÚ č. 1/2000 v návaznosti na zákon č.258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví a zákon č. 22/1997 Sb. o technických požadavcích na výrobky a posuzování shody. 

 

Atesty